Na tapecie: Pedzle Sigma

Hello Beauties!:)

Jak w tytule, dziś co nie co o moich ulubieńcach - pędzle Sigma. Pędzle Sigma Make up zakupiłam na ich stronie. Na początku zakupiłam zestaw do twarzy i zestaw do oczu. Później powiększyłam go o kolejne kilka pędzli. Dlatego można zauważyć, że niektóre pędzle mają zmienioną numeracje:) Postaram się znaleźć obecną, abyście nie musiały buszować po necie, jeżeli jakiś wpadnie Wam w oko :)


W skład wchodzą:

Pędzel do pudru lub różu F30 marki SIGMA jest niezbędnym produktem dla makijażystów i wizażystów, ale też osób, które są miłośnikami sztuki makijażu. Pędzel służy do precyzyjnego nakładania pudru, różu czy też brązera, delikatnie otulając twarz stosowanym z nim produktem. Pozwala na stworzenie makijażu osobom mało doświadczonym w tej dziedzinie. Włosie z jakiego został wykonany to naturalne włosie kozy, jest ono bardzo gęste, aksamitne i miękkie w dotyku. Włosie przycięte i wycieniowane na odpowiedniej długości o zaokrąglonym szczycie równomiernie rozkłada się na twarzy. Włosie osadzono w srebrnej, niklowanej skuwce, którą lekko spłaszczono, co zapobiega jego wypadaniu. Skuwka jest odporna na uszkodzenia i odkształcenia, co gwarantuje długą żywotność pędzla. Trzonek wykonano z drewna, pomalowano na czarno. Jego lśniący wygląd świetnie komponuje się ze skuwką. Rękojeść nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy. Pędzel jest trafnym rozwiązaniem dla bardzo wymagających konsumentów.


Długość włosia 4,9 cm
Długość rączki 16 cm 

Pędzel do nakładania różu/brązera F40 marki SIGMA jest niezawodny w codziennym użytkowaniu. Włosie pędzla jest naturalnym, tlenionym włosiem kozy. Ścięte zostało na odpowiedniej długości, ułożone skośnie, ułatwiając dokładną aplikację produktów sypkich na twarzy. Włosie dopasowuje się do kształtu twarzy, nie pyli i nie tworzy nieestetycznych smug. Włosie jest bardzo gęste, aksamitne i miękkie w dotyku. Osadzono je w srebrnej, niklowanej skuwce, którą spłaszczono, co zapobiega wypadaniu włosia. Skuwka jest odporna na uszkodzenia i odkształcenia, co gwarantuje długą żywotność pędzla. Trzonek wykonano z drewna, pomalowano na czarno. Jego lśniący wygląd świetnie komponuje się ze skuwką. Rękojeść pędzla nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy. Pędzel spełni oczekiwania wszystkich tych, którzy szukają odpowiednich akcesoriów do codziennego wykonywania makijażu. Pędzel jest bardzo elegancki, a skuwka idealnie komponuje się z lśniącym trzonkiem.

Długość włosia 2 - 3,4 cm
Długość rączki 15,9 cm

DUO FIBRA marki Sigma. Pędzel jest idealnym narzędziem dla każdego miłośnika makijażu oraz osób zajmujących się na co dzień tą dziedziną sztuki. Służy do aplikacji kosmetyków o konsystencji płynnej bądź kremowej. Jego prosto ścięte włosie dokładnie przylega do twarzy, co w znacznym stopniu ułatwia aplikację produktów. Włosie równomiernie rozprowadza podkład, nie pozostawiając nieestetycznych smug. Pędzel typu Duo Fibre Brush wykonany został z mieszanki włosia naturalnego (w kolorze czarnym) i syntetycznego (w kolorze białym). Atutem takiego włosia jest brak nadmiernej chłonności płynnych kosmetyków. Główka pędzla została umieszczona w niklowanej skuwce o przekroju owalnym. Odporna jest na uszkodzenia i odkształcenia mechaniczne, co gwarantuje długą żywotność produktu. Rękojeść wykonano z drewna i pomalowano na czarno (wysoki połysk). Trzonek nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy. Doskonale nadaje się dla profesjonalistów jak też osób mniej związanych ze sztuką makijażu. Pędzel podobny jest do modelu F55, jednak jest większy, grubszy i ma dłuższe włosie.

Długość włosia 4 cm
Długość rączki 16 cm

Pędzel do podkładu F60 marki SIGMA jest stworzony do nadkładania wszelkiego rodzaju kosmetyków płynnych i kremowych. Pędzel F60 został wykonany z syntetycznego, tri-kolorowego włosia, które zostało przycięte na odpowiedniej długości. Dominujący w pędzlu jest kolor kremowy. Włosie ma kształt kociego "języczka", co pozwala na doskonałe rozprowadzanie produktów na twarz. Pędzel nie pozostawia nieestetycznych smug, Włosie elastyczne, odpowiednio giętkie, ułożone zostało w spłaszczonej skuwce, która jest odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Trzonek wykonano z drewna, pomalowano na czarno i polakierowano. Rękojeść pędzla nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy. Produkt nadaje się dla profesjonalistów oraz osób, które są miłośnikami sztuki makijażu. Trzonek i skuwka idealnie komponują się, dzięki czemu pędzel prezentuje się bardzo elegancko.

Długość włosia 3,5 cm
Długość rączki 15,8 cm

Pędzel do pudru F25 marki Sigma. Został wykonany z miękkiego i bardzo gęstego włosia kozy. Włosie zostało ułożone w srebrnej, niklowanej i okrągłej skuwce. Pędzel służy do nakładania pudrów i róży. Nadaje się do podkreślania kości policzkowych. Pędzel delikatnie otula twarz kosmetykami i nawet w najmniej doświadczonych rękach, pozwoli na profesjonalne wykończenie makijażu. Skuwka jest odporna na uszkodzenia i odkształcenia. Trzonek pędzla wykonano został z drewna i pomalowany na czarno. Jego lśniący wygląd świetnie komponuje się ze skuwką. Rękojeść nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy. Pędzel jest łatwy w utrzymaniu i pielęgnacji.


Długość włosia 5 cm
Długość rączki 15 cm 

Pędzel do korektora F70 marki SIGMA jest stworzony do nadkładania wszelkich kosmetyków płynnych i kremowych - szczególnie jednak do korektora. Pędzel idealnie nadaje się do jego punktowej aplikacji, nie pozostawia przy tym smug. Pędzel F70 został wykonany z syntetycznego, tri-kolorowego włosia, które przycięto na odpowiedniej długości. Włosie ma kształt kociego "języczka", co pozwala na doskonałe rozprowadzanie produktów na twarz oraz precyzyjne nakładanie korektora w trudno dostępnych miejscach jakimi są np. skrzydełka nosa. Włosie elastyczne, odpowiednio giętkie, ułożone zostało w spłaszczonej skuwce, która jest odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Drewniany trzonek pomalowano na czarno i polakierowano. Rękojeść pędzla nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy. Produkt nadaje się zarówno dla profesjonalistów jak i osób, które są miłośnikami sztuki makijażu. Trzonek i skuwka idealnie komponują się, dzięki czemu całość prezentuje się bardzo elegancko.


Długość włosia 1,2 cm
Długość rączki 17 cm 

Pędzel do punktowej aplikacji P82 marki SIGMA jest niezastąpionym elementem pracy każdej osoby zamiłowanej w sztuce makijażu. Produkt jest mniejszą wersją pędzla F82 z zachowaniem tych samych lub podobnych właściwości i funkcji, jednak do stosowania na mniejszych partiach twarzy - punktowo, np. w okolicy nosa lub pod oczami. Wykonany został z wysokiej jakości włosia syntetycznego, dwukolorowego z dominującym kolorem brązowym. Gęste i bardzo miękkie włosie zostało lekko zaokrąglone i przycięte na odpowiedniej długości. Stanowi zatem idealne narzędzie do rozprowadzania wszelkich produktów płynnych, kremowych - takich jak podkład, korektor lub róż. Przeznaczony jest również do nakładania produktów mineralnych. Pędzel nie pozostawia nieestetycznych smug. Włosie zostało umieszczone w niklowanej, okrągłej skuwce, która jest odporna na wszelkie uszkodzenia i odkształcenia mechaniczne. Trzonek wykonano z drewna, pomalowano na czarno. Jego lśniący wygląd świetnie komponuje się ze skuwką. Rękojeść nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy. Pędzel jest łatwy w utrzymaniu w czystości i pielęgnacji. Pędzel jest trafnym rozwiązaniem dla bardzo wymagających konsumentów. Pozwala osiągnąć rewelacyjne efekty nawet w najmniej doświadczonych rękach.


Długość włosia 1,3 cm
Długość rączki 16,5 cm 

Pędzel do eyelinera/brwi E05 marki SIGMA wykonany został z wysokiej jakości włosia syntetycznego. Włosie to jest elastyczne, giętkie oraz ułożone w odpowiednim kształcie. Takie ukształtowanie włosia pozwala precyzyjnie narysować kreskę eyelinerem w żelu bądź cieniem. Pędzel umożliwia perfekcyjną aplikację produktów zarówno o konsystencji kremowej jak i żelowej. Włosie osadzono w srebrnej, niklowanej, okrągłej skuwce. Skuwka jest odporna na uszkodzenia i odkształcenia mechaniczne, co gwarantuje długą żywotność pędzla. Rękojeść wykonano z drewna, pomalowano na czarno. Trzonek jest lśniący i świetnie komponuje się ze skuwką. Pędzel jest łatwy w utrzymaniu i nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy. Produkt doskonale nadaje się dla profesjonalistów jak też osób mniej związanych ze sztuką makijażu.

Długość włosia 0,8 cm
Długość rączki 16,2 cm

Pędzel do cieni E25 marki Sigma. Pędzel przeznaczony jest do cieniowania, mieszania oraz rozcierania cieni. Szczególnie przydatny podczas wykonywania makijażu typu "smokey eye" oraz dla uzyskania płynnych przejść między odcieniami. Został wykonany z naturalnego włosia. Odpowiednia długość, sprężystość i kształt, pozwala na wykonanie precyzyjnego makijażu. Główka została osadzona w metalowej, lekko spłaszczonej skuwce. Odporna jest na uszkodzenia i odkształcenia mechaniczne, co gwarantuje długą żywotność produktu. Rękojeść wykonano z drewna, pomalowano na czarno (wysoki połysk). Pędzel nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy. Doskonale nadaje się dla profesjonalistów jak też osób mniej związanych ze sztuką makijażu.


Długość włosia 17 mm
Długość rączki 16 cm 

Pędzel do cieni E30 marki SIGMA jest idealnym narzędziem pracy dla każdej osoby zainteresowanej sztuką makijażu, ale też dla profesjonalistów. Pędzel znajduje swoje zastosowanie w podkreśleniu dolnej powieki, jak również w aplikacji cieni w załamaniu. Sprawdzi się również w precyzyjnym rozcieraniu cieni oraz w rozświetlaniu wewnętrznego kącika oka. Pędzel wykonany został z naturalnego, tlenionego włosia kozy, które charakteryzuje się wysoką jakością. Włosie jest miękkie, przycięte na kształt 'jajeczka'/kulki. Zostało osadzone w niklowanej, srebrnej i okrągłej skuwce. Odporność na uszkodzenia i odkształcenia skuwki zapewnia długą żywotność pędzla. Trzonek wykonano z drewna, pomalowano na czarno i polakierowano. Rękojeść nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy. Produkt spełni oczekiwania wszystkich tych, którzy szukają odpowiedniego narzędzia do codziennego wykonywania makijażu. Pędzel jest bardzo elegancki, a skuwka idealnie komponuje się z lśniącym uchwytem.

Długość włosia 1 cm
Długość rączki 16,7 cm

Pędzel do cieni E35 marki Sigma. Przeznaczony jest do rozcierania cieni, czyli tzw. blendowania. Sprawdzi się też w aplikacji cieni w załamaniach. Kształt włosia delikatnie spłaszczony, okrągły. Przycięty na odpowiedniej długości, pozwala na precyzyjne roztarcie cieni. Włosie pędzla jest delikatnie twardsza, a zarazem delikatne dla skóry.

Długość włosia 19 mm
Długość rączki 16 cm

Pędzel do cieni i cieniowania E40 marki SIGMA idealnie nadaje się do tzw. 'blendowania' czyli rozcierania cieni. Pędzle został wykonany z naturalnego włosia kozy, które przycięto na odpowiedni kształt (lekki szpic) i długość, dzięki czemu efekt cieniowania jest wyjątkowo precyzyjny. Pędzel nie podrażnia bardzo delikatnej skóry jaką mamy na powiece. Włosie zostało osadzone w niklowanej, srebrnej i okrągłej skuwce. Odporność na uszkodzenia i odkształcenia skuwki zapewnia długą żywotność pędzla. Drewniany trzonek pomalowano na czarno i polakierowano. Rękojeść nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy. Pędzel spełni oczekiwania wszystkich tych, którzy szukają pędzla do codziennego wykonywania makijażu. Pędzel jest bardzo elegancki, a skuwka idealnie komponuje się z lśniącym trzonkiem.

Długość włosia 2 cm
Długość rączki 16,7 cm

Pędzel do cieni E45 marki Sigma. Przeznaczony jest do aplikacji cieni. Wykonany jest z miękkiego włosia, ułożonego w okrągłej skuwce, przycięte na kształt tzw. jajka. Stanowi niezastąpione narzędzie do wykonywania makijażu oka. Idealnie umożliwi roztarcie cieni, jak i aplikację cieni w załamaniu czy też od zewnętrznej strony oka. Sprawdzi się również w precyzyjnym cieniowaniu i łączeniu cieni.

Długość włosia 22 mm
Długość rączki 16 cm

Pędzel do cieni E55 marki SIGMA jest niezbędnym elementem każdej osoby zainteresowanej sztuką makijażu. Znajduje swoje zastosowanie w aplikacji cieni sypkich i prasowanych. Służy do rozprowadzania cieni na całą powiekę, ale doskonale sprawdzi się też w rozświetlaniu wewnętrznego kącika oka. Pędzel wykonany został z naturalnego włosia typu 'pony' (kucyk). Kształt włosia jest owalny, a ona samo odpowiednio sprężyste i gęste, co pozwala na precyzyjne nałożenie kosmetyków. Włosie przycięte na odpowiedniej długości sprawia, że cienie idealnie nabierają się na pędzel, a następnie idealnie rozprowadzają na powiece. Osadzono je w srebrnej, niklowanej skuwce, którą spłaszczono, co zapobiega wypadaniu włosia. Skuwka jest odporna na uszkodzenia i odkształcenia mechaniczne, co gwarantuje długą żywotność pędzla. Rękojeść wykonano z drewna, pomalowano na czarno. Trzonek jest lśniący i świetnie komponuje się ze skuwką. Pędzel nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy.


Długość włosia 1 cm
Długość rączki 16,8 cm

Pędzel do cieni E60 marki SIGMA znajduje swoje zastosowanie w aplikacji cieni sypkich lub kremowych. Pędzel, ze względu na swój rozmiar, świetnie sprawdza się w rozprowadzaniu cieni na całą powiekę. Został wykonany z wysokiej klasy, naturalnego włosia czerwonej kuny. Włosie pędzla jest owalne, odpowiednio sprężyste i miękkie. Włosie pozwala na precyzyjną aplikację kosmetyków we wszelkich załamaniach, a także przy wykonywaniu korygującego makijażu "opadającej powieki". Osadzono je w srebrnej, niklowanej i spłaszczonej skuwce, zapobiegającej wypadaniu włosia. Skuwka jest odporna na uszkodzenia i odkształcenia mechaniczne, co gwarantuje długą żywotność pędzla. Rękojeść wykonano z drewna, pomalowano na czarno. Trzonek jest lśniący i świetnie komponuje się ze skuwką. Pędzel nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy.

Długość włosia 1,6 cm
Długość rączki 17 cm

Pędzel do eyelinera/brwi E65 marki SIGMA wykonany został z wysokiej jakości włosia syntetycznego. Włosie to jest elastyczne, odpowiednio giętkie, ułożone po skosie. Taki kształt pędzla pozwala precyzyjnie zakreślić łuk brwiowy lub narysować kreskę cieniem bądź eyelinerem w żelu. Pędzel nie pozostawia nieestetycznych smug, umożliwia perfekcyjną aplikację produktów kremowych i żelowych. Włosie osadzono w srebrnej, niklowanej skuwce, którą spłaszczono, zapobiegając jego wypadaniu. Skuwka jest odporna na uszkodzenia i odkształcenia mechaniczne, co gwarantuje długą żywotność pędzla. Rękojeść wykonano z drewna, pomalowano na czarno. Trzonek jest lśniący i świetnie komponuje się ze skuwką. Pędzel nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy.

Długość włosia 0,5 - 0,6 cm
Długość rączki 16 cm

Pędzel do cieni E70 marki SIGMA jest niezbędnym elementem każdej osoby zainteresowanej sztuką makijażu. Sprawdza się idealnie przy cieniowaniu makijażu, rozcieraniu cieni oraz aplikacji cieni na kości powyżej powieki ruchomej. Pędzel jest przydatny przy wykonywaniu makijażu typu "smokey eye". Wykonany został z naturalnego włosia typu 'pony' (kucyk). Włosie "pony" charakteryzuje się odpowiednią sprężystością, elastycznością, co sprawia, że pędzel będzie niezawodny przy aplikacji cieni trochę "twardszych", wymagających większej uwagi. Włosie przycięte na skos przy odpowiedniej długości sprawia, że cienie idealnie nabierają się na pędzel, a następnie perfekcyjnie rozprowadzają na powiece. Osadzono je w srebrnej niklowanej skuwce, którą spłaszczono, co zapobiega wypadaniu włosia. Skuwka jest odporna na uszkodzenia i odkształcenia mechaniczne, co gwarantuje długą żywotność pędzla. Rękojeść wykonano z drewna, pomalowano na czarno. Trzonek jest lśniący i świetnie komponuje się ze skuwką. Pędzel nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy.

Długość włosia 1 - 1,3 cm
Długość rączki 16,2 cm

Pędzel do ust L05 marki Sigma. Wykonany został z wysokiej jakości syntetycznego włosia. Odpowiednio wyprofilowany i ścięty, zapewnia doskonałą aplikację na ustach wszelkich błyszczyków i pomadek, zarówno tych kremowych jak i bardziej płynnych. Kształt włosia pozwala na doskonałe dopasowanie się do warg różnej wielkości i kształtu. Pędzel został wyposażony w zatyczkę, chroniącą przed wilgocią, oraz uszkodzeniami. Włosie osadzono w srebrnej, niklowanej skuwce, którą spłaszczono, zapobiegając jego wypadaniu. Skuwka jest odporna na uszkodzenia i odkształcenia mechaniczne, co gwarantuje długą żywotność pędzla. Rękojeść została wykonana z drewna i metalu. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, możesz wydłużyć rękojeść, doczepiając metalową zatyczkę.

Długość włosia 8 mm
Długość rączki 8,2 cm lub 16,5 cm

 Krótsza wersja E25 :)

Pędzel F45, typu KABUKI, marki SIGMA jest niezbędnym produktem makijażystek i wizażystek, a także osób, które są miłośnikami sztuki makijażu. Pędzel idealnie nadaje się do aplikacji wszelkiego rodzaju kosmetyków mineralnych, pudru sypkiego oraz prasowanego. Włosie pędzla jest naturalne, bardzo gęste oraz miękkie w dotyku. Dwukolorowe włosie zostało przycięte na odpowiedni kształt i długość. Dominująca w pędzlu jest czerń, drugim kolorem jest brąz. Włosie idealnie rozkłada się na twarzy, pozwalając na równomierne rozprowadzenie pudru. Włosie ułożono w krótkim trzonku, który dzięki swoim drobnym rozmiarom idealne leży w dłoni. Nakładanie kosmetyków pędzlem KABUKI jest proste i efektowne. Produkt jest łatwy w pielęgnacji, w użytkowaniu oraz w utrzymaniu w czystości.

Długość włosia 4 cm
Długość rączki 3 cm
 
PODSUMOWUJĄC:
Jakość powalająca. Solidne, nie gubią włosia, Bardzo fajnie się nimi aplikuje kosmetyki. Były moim marzeniem, jestem zadowolona, że je mam. Gdybym jeszcze raz miała podjąć decyzję jakie pędzle zakupić wybór padłby na tę markę:) Jedyna wada: Jak na razie zauważyłam tylko, że w pędzlu jakim posiadam SS187 kiwa się rączka. Tak jakby się skuwka poluzowała. I to tylko w tym pędzlu. Napisy dalej trwają na swoim miejscu. Ogólnie niektóre sztuki sa z numerówką podobną do pędzli z MAC. Pędzle posiadam nieco krócej niż Lancrone bo około 4-5 lat. Pomimo ceny serdecznie polecam:) Na pewno taniej wyjdzie zakupić je w zestawie :)Macie? Używałyście?

Pozdrawiam
Sabina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję Wam za każdy komentarz, sprawia mi to wielką radość.
Chętnie zajrzę do każdego, kto pozostawi po sobie ślad np w postaci komentarza:) Na pytania staram się odpowiadać pod tym samym postem:)