Wyniki konkursu "Grudniowe Inspiracje" oraz rozdania:)


Hello Beauties:)

Przedstawiamy Wam, długo wyczekiwane wyniki konkursu "Grudniowe Inspiracje" oraz rozdania :)


Na pierwszy ogień idzie rozdanie. Nie przedłużając, rozdanie wygrała :Alka, gratulujemy!!! Wyślij nam maila na grudniowe.inspiracje@gmail.com, adres, na który mamy przesłać przesyłkę z nagrodami . Wysyłamy tylko na terenie Polski.

A teraz, czas na wyniki konkursu. Miałyśmy ciężki orzech do zgryzienia. Wszystkie pokazałyście w swoich pracach swój talent, serce i radość, którą włożyłyście w wykonanie swojego dzieła . Miałyśmy nie lada dylemat..ale w końcu dokonałyśmy wyboru.

W kategorii : Paznokcie , główne miejsce zajęła : COSMETIC PLEASURE

Wybrałyśmy te pazurki, ponieważ widać, że się postarałaś. Każdy paznokieć jest inny, ale wszystkie tworzą spójną i bardzo efektowną całość. Mogłybyśmy nosić takie paznokcie cały grudzień a nawet i styczeń :) 
W kategorii Makijaż, nagrodę wyróżnienie zdobyła : MICHUNKA


Postanowiłyśmy wyróżnić tą pracę ponieważ urzekła Nas jego prostota i elegancja. Widać, że makijaż jest przemyślany. Każdy element stylizacji współgra ze sobą nawzajem się uzupełniając. Nie ma tutaj przesady, makijaż jak najbardziej użytkowy. Precyzyjny w każdym calu, cienie idealnie roztarte. Klasyczny makijaż na wieczór wigilijny jak najbardziej zasługuje na wyróżnienie. W kategorii Makijaż, nagrodę główną wygrała : BERY

Wybrałyśmy tą pracę jako Główną Wygraną, gdyż na pierwszy rzut oka widać, że makijaż oddaje w 100% temat konkursu. Widać w nim grudzień, zimno, sylwestrową zabawę, Panią śniegu i wszystko w jednym. Poza tym, praca jest również dopracowana, makijaż starannie wykonany. Nie mamy tutaj nic do zarzucenia :)

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie. Mamy nadzieję, że zgadzacie się z naszymi wyborami i również uważacie, że były słuszne :)  

Pozdrawiamy:*

9 komentarzy:

 1. Jejeje :) Cieszę się niesamowicie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z paznokciami to raczej postarala się kosmetyczka :D Na tipsy nałożyć to wszystko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z paznokciami to raczej postarała się kosmetyczka :D Na tipsy nałożyć to wszystko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. gratulacje, jednak moim zdaniem makijaż pierwszy jest strasznie sztuczny bez obrazy ale to tylko moje zdanie

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za każdy komentarz, sprawia mi to wielką radość.
Chętnie zajrzę do każdego, kto pozostawi po sobie ślad np w postaci komentarza:) Na pytania staram się odpowiadać pod tym samym postem:)